| Armaghedon7 a întrebat:

Dau funda pentru cine ma ajuta.
Vreau sa fac muschi la picioare pentru football adica stiti voi...pentru suturi puternice.
Si inca ceva eu sutez cu siretul daca imi puteti spune cu ce sutati voi...

Răspuns Câştigător
| An0N1M a răspuns:

Salut si tie! In primul rand ai putea sa mergi la sala sa-ti faci un program pentru. antrenamentul picioarelor,desigur daca ai resurse financiare, timp etc.Dar daca nu iti recomand eu un exercitiu pe care eu il folosesc pentru. ca si eu practic fotbal:iei o haltera si o pui in spatele capului adica pe umeri si te lasi in jos cu tot corpul ca si cum ai face genpflexiuni.P.S.:eu sutez cel mai mult cu siretul pentru. suturi in forta, iar la lovituri libere mai mult latul pentru. a obtine mai mult efect:d sper ca team ajutat.Ciao!

1 răspuns:
| cosmin21 a răspuns:

Baga genoflexiuni si fandari si o sa faci muschi pe picioare.