| AlexandarAlx a întrebat:

Salut azi la scoala am chiulit de la informatica, m-am dus in clasa la o fata pe care o plac sa stau la ora ei (profesoara cu care aveau ore m-a lasat ) laughing) dupa vine diriginta in clasa (nu m-a vazut) si m-am bagat sub banca, dupa ce s-a dus in antecamera (o alta camera unde se tin substantele, ea era profa de chimie si biologie si e nebuna laughing) ) am luat-o la fuga, m-am dus pe teren, erau cativa baieti de a 8a (in a 8a sunt si eu dar 8aB) si nu mau lasat sa ma joc, m-am dus la niste copilasi de clasa a 4a (erau 3) si m am jucat cu ei footbal, dupa ceva timp ma duceam spre poarta sa dau si am dat mingea peste gard direct in oglinda de la un opel, adica nu am spart oglinda, am rupt prostia aia care se misca oglinda sa se puna langa geam, dar eu am lovit si s-a rupt dar invers sper ca ati inteles.Cat ar costa sa repar acea chestie (nu sunt sigur ca trebuie sa platesc). Multumesc

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ba, sa mor de l am prins care e treaba cu toata povestea? ce treaba are ascunsul sub banca cu oglinda?

| kar1GaNNN a răspuns:

Daca afla ca tu ai fost cred ca o sa platesti laughing

| xcxxx a răspuns:

Nu cred ca o sa platesti ceva... laughing Doar daca e a unui profesor si te prinde ca tu ai fost.

Răspuns utilizator avertizat
| Ryder_Liviu_1999 a răspuns:

Daca nu stie ca ai rupt-o tu nu se intampla nimic dar masina a unui profesor sau era a altui om ca daca nu e a unui profesor nu patesti nimic

| Alex_Alexuzu_2000 a răspuns:

Te asigur mi so intamplat daca nu afla ca tu nu te agita nu te gandi mult la asta si va fi bine te asigurwinkingwinking deci ascultama