| SilentAsaSSin a întrebat:

Salut,deci sa trec direct la subiect.
Cand m-am nascut am suferit de suflu sistolic, mergeam la control anual pana la varsta de 11-12 ani si doctorul mi-a spus ca imi va trece in timp.....si acum am 14 ani si cam as vrea sa practic un sport, mai exact Taekwando si m-ar interesa daca as putea sa ma duc si daca ma afecteaza...
MULTUMESC!

1 răspuns:
| J0B0MAT a răspuns:

Pai mergi la doctor sa vezi daca ti-a trecut si daca e in regula sa faci.
E bine sa vrei sa practici un sport, dar la sporturi de contact te poti accidenta mai des.