| Hazard7 a întrebat:

Salut la toata lumea! De cand ma stiu am exces de tesut adipos pe abdomen si zona pectorala, treaba sta cam asa: in 6 saptamani incepe scoala si vreau sa elimin macar 70% din acest tesut adipos si sunt dispus sa incerc orice e nevoie mai putin ce are legatura cu bisturiu, liposuctie si alte chestii de genu.
Daca ai un sfat pentru problema mea, nu ezita sa ti-l exprimi printr-un raspuns.

Răspuns Câştigător
| b24k02d a răspuns:

Salut!
Nu ai nevoie nici de bisturiu nici de liposuctie.Tot ceea ce trebuie sa faci e sa faci multa miscare.Iti recomand exercitiile cardio facu-te intens pe o perioada mica de timp (45 min, maxim o ora). Elimina din meniul tau grasimile animale si incearca sa tii o saptamana sau chiar doua saptamani o cura de cruditati(exclusiv numai legume, fructe, verdeturi). Esti avantajat mult si de perioada asta. Uite ca tot e sezonul mergi unul din sporturile care consuma cele mai multe calorii.
Ti-am zis fa-ti un program de alergare dimineata mai ales pe stomcul gol, undeva in natura unde este aer proaspat si seara.

| Goldenboy97 a răspuns (pentru b24k02d):

Fara fructoza. Doar legume low-calorice cu surse de proteine curate gen peste, pui alta carne slaba.

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Ce alimentatie ai acum?