| Dor1n4Killer a întrebat:

Salut.M-am apucat de sala acum 1luna jumate si de cateva zile am o problema...cam la jumatatea antrenamentului mi se umfla bratul si ma doare...ramane asa pana cand termin..si cand plec de la sala incepe sa se desumfle...e normal?

Răspuns Câştigător
| george_3250 a răspuns:

Da

| Cosmin86 a răspuns (pentru george_3250):

Nu e normal sa te doara.

2 răspunsuri:
| FitnessTrainer a răspuns:

Te doare cand il antrenezi? Unde mai exact te doare? Daca te doare muschiul cand il antrenezi e destul de normal. El se umfla, iar dupa ce nu il mai soliciti se va dezumfla treptat.