| Perpelea_Ionut_1990 a întrebat:

Salut oameni, am o intrebare, daca fac sala intens, corect, respect programul, fac pauze corespunzatoare, insa cu alimentatia o duc cam prost, fiind la scoala dupa-amiaza, ceea ce inseamna ca am cam 3 mese, poate 4 pe zi, pot avea rezultate? Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Da, poti avea rezultate.

Ce mananci in cele 3-4 mese zilnice? Ai suficiente proteine?

| Moonlight15 a răspuns:

Normal... sunt care cresc si au cariera in fitness cu 4 mese pe zi... depinde cum reactioneaza organismul.

| Perpelea_Ionut_1990 explică:

Cred ca da, mananc multa carne, oua, branza, ceva fructe, uneori cereale fitness, etc