Întrebare recomandată | p3trutz222 a întrebat:

Acum 2 luni am avut un accident.mi am rupt ambele picioare.Fac sport de performanta si am slabit foarte mult..la clinica mi au spus ca e indicat sa iau proteine pe parcursul recuperari.Ce imi puteti recomanda?

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Intreaba pe cei care ti le-au recomandat din incinta spitalului.

| neutrino a răspuns:

Noi nu putem recomanda in locul medicilor.

| Cosmin86 a răspuns:

Orice izolat/concentrat proteic fara aspartam, poti lua whey gold de la optimum nutrition ( gasesti aici la www.megaproteine.ro ).

| Ani_Ani_1992 a răspuns:

Pai daca iti trebuie medicamente, cumpara bomboane, mai bine...