| anonim_4396 a întrebat:

Am 1.80m si 15 ani si abia m-am apucat de basket. As putea sa joc la un club ca sa ma antrenez sau e prea tarziu? Si cat pot sa mai cresc daca joc zi de zi? FUNDAA!

3 răspunsuri:
| blastzone35 a răspuns:

Nu prea mult. Decat daca practici cativa ani te vei inalta cativa cm in plus

| AFR81 a răspuns:

Este destul de tarziu, dar inca se poate alege ceva de tine. Fizicul te ajuta cat de cat, daca ai si putin talent, poti fi primit la un club de la tine din oras. Doar du-te si intereseaza-te. Legat de treaba cu cresterea, eu zic ca poti sa sari de 1.90.

| Lukasz a răspuns:

Nici o data nu e prea tarziu.Nu te lasa descurajat.Continua sa faci ea ce-ti place, si vei vedea si rezultatele happy