| wasdcfbjnm a întrebat:

am 14 ani si ma inscris la clubul sportiv botosani si vreau sa stiu daca pot ajunge fotbalist dau funda

Răspuns Câştigător
| XRaXD a răspuns:

Frate ca sa ajungi fotbalist trebuie sa muncesti foarte mult. Daca intrebi pe net daca poti ajunge fotbalist nu te ajuta cu nimic. Adica eu iti pot spune ca nu ai nicio sansa si asta te-ar demoraliza. Trebuie sa muncesti foarte mult sa ajungi fotbalist. Mult succes! Si nu uita DACA VREI POTI!

4 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Eu nu inteleg, tu crezi ca noi suntem clarvazatori sa iti ghicim viitorul laughing? orice e posibil atunci cand faci din pasiune

| OnuOnulică a răspuns:

Salut

Atata timp cat de tii de acest sport si pui pasiune si multa munca evident ca vei ajunge! dar iti trebuie multa pasiune si talent happy trebuie sa perseverezi mereu...

Bafta!

| ÎnȚeLePTU1 a răspuns:

Intrebarea este: Ai ambitie sa poti ajunge un mare fotbalist?

| lisa110 a răspuns:

Daca esti bun in sportul acesta poate peste ca-ti va anii