| Energyboy a întrebat:

Am roti la skate de 52 mm ce rulmenti imi recomandati ma refer la marca si marime

Răspuns Câştigător
| S0nofS4tana a răspuns:

Iti recomand rulmentii Bones Swiss Ceramics sau Bones Redds, sunt cei mai buni, iar marime chiar nu stiu ce sa zic, alege si tu...o marime...

| Energyboy explică (pentru S0nofS4tana):

Ma refer sa imi fie buni la rotile mele.

| S0nofS4tana a răspuns (pentru Energyboy):

Asa si ce crezi ca la rotile tale se potrivesc doar anumite marci sau cumlaughing

| Energyboy explică (pentru S0nofS4tana):

Ma fi atent ma refer la marime adica rulmenti ABCD 3 au aceeasi marime cu ce-i ABCD 7? Ma refer daca incap amandoua in scobitura aceea din roata.

| S0nofS4tana a răspuns (pentru Energyboy):

AbEC 7 e doar alt model.