| Jax16 a întrebat:

Am si eu nevoie de putin ajutor si sper sa ma puteti ajuta. Pe 31 octombrie este steaua-dinamo si o sa ma duc la meci. Mi-am luat bilet la peluza, vreau sa fiu acolo cu galeria ( stiu la ce risc ma expun dar din totdeauna am vrut sa merg la un steaua-dinamo in peluza). Intrebarea mea este : Cum se procedeaza, vine fiecare cand/cum vrea si isi ocupa locul sau intra toata peluza in acelasi timp, cateva informatii si detalii pe subiectul asta ar fi nemaipomenite! big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai precizat din pacate in ce peluza vrei sa mergi si cu a cui galerie. Daca ti-ai luat bilet la peluza SUD, unde sta galeria Stelei, atunci poti merge oricum, intri si iti ocupi locul.

In schimb, daca esti cu Dinamo si ai bilet in peluza Nord de pe National Arena, atunci va trebui sa te interesezi exact de unde se face deplasarea. Cel mai probabil vor fi de aici de la Stefan cel mare sau de pe la victoriei, gara de nord.

In cea de-a 2 situatie, te intalnesti cu toti si mergeti condusi de jandarmerie toti la stadion.

O zi placuta happy