| Jax16 a întrebat:

Am si eu nevoie de putin ajutor si sper sa ma puteti ajuta. Pe 31 octombrie este steaua-dinamo si o sa ma duc la meci. Mi-am luat bilet la peluza, vreau sa fiu acolo cu galeria ( stiu la ce risc ma expun dar din totdeauna am vrut sa merg la un steaua-dinamo in peluza). Intrebarea mea este : Cum se procedeaza, vine fiecare cand/cum vrea si isi ocupa locul sau intra toata peluza in acelasi timp, cateva informatii si detalii pe subiectul asta ar fi nemaipomenite!

1 răspuns:
| anonim8991 a răspuns:

Nu stiu despre care peluza vorbesti, cea a Stelei sau cea a lui Dinamo, dar sunt sigur ca brigazile intra toate deodata in stadion. Dar va mai fi lume carea vrea sa cante cu galeria si nu apartine nici unei brigazi. Asa ca intra cand vrei tu fara nici o grija.