| cragex a întrebat:

amaproape 16 ani, 1.80, 70 kg si vreau sa ma reapuc de sala, din spusele medicului meu de familie sala nu este buna la varsta mea deoarece eu nu am inca corpul indeajuns de dezvoltat pentru a merge la sala. vreau sa stiu daca este adevarat si daca merita sa ma reapuc.

3 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Merita sa te reapuci.Iti va dezvolta corpul si mai mult.Atata doar sa nu exagerezi cu greutatile pentru ca atunci cand ti-a zis ca nu ai corpul complet dezvoltat s-a referit la rezistenta sistemului osos nu la inaltime cum ar putea intelege unii.

| ZGEBYUSMEXIMUS a răspuns:

Nu e adevarat si nici nu merita sa te apuci, pierdere de timp si de bani daca nu vrei sa faci performanta sau daca nu esti prea gras sau prea slab. Daca vrei sa faci performanta sau daca esti prea gras/slab, du-te

| Cosmin86 a răspuns (pentru ZGEBYUSMEXIMUS):

De ce sa nu faca sala? Sa-si mareasca masa musculara sau rezistenta, ce e rau in asta?

Pierdere de bani? 100 de lei amarati pe luna inseamna "bani"?