| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa iau niste creatina, ce creatina imi recomandati? cum sa o iau? Eu am 80 kg dar am 1, 75m se poate intampla ceva rau?

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Orice creatina monohidrata e buna, punct.

9 răspunsuri:
| marin81 a răspuns:

Din cate stiu eu creatina luata corespunzator nu are ce sa iti faca/ Incearca sa cauti pe net, la o pagina de profil, sau o revista de specialitate

| georgealex109 a răspuns (pentru marin81):

Pai tocmai de asta am pus intrebare aici, ca pe net gasesc mii de marci si pareri dar poate ma ajuta cineva care a luat cu "tot" adica ce tip de creatina si cum se ia?

| georgealex109 a răspuns (pentru Cosmin86):

As vrea sa iau asta:http://www.pronutrition.ro/creatine-pura-creapure/ cum sa o iau ca prin review-uri scrie ca se dizolva in ceva, in apa?

| Cosmin86 a răspuns (pentru georgealex109):

Nu se dizolva in apa din pacate... o pui in apa si o bei, apoi umpli din nou paharul pana reusesti sa bei tot.

| georgealex109 a răspuns (pentru Cosmin86):

Aha deci bei vreo 2-3 pahare de apa. Dar mai am o nelamurire am un prieten care a luat si apoi s-a lasat. Si acum are ditamai burta laughing daca iau o cutie din aia si apoi nu mai iau dar fac in continuare sala patesc la fel?

| Cosmin86 a răspuns (pentru georgealex109):

"ditamai burta" se obtine de la o alimentatie idioata happy

Nu are nicio treaba cu creatina.

Prietenul tau sa invete sa manance si sa mai lase cola si shaorma.

| georgealex109 a răspuns (pentru Cosmin86):

Ok am crezut ca... happy e bine daca iau 5g pe zi? Si cand inainte de lasa nu? Cu cat timp inainte?

| Cosmin86 a răspuns (pentru georgealex109):

5 gr pe zi cand vrei tu. S-a demonstrat ca nu conteaza cand o iei, conteaza sa fie in organism.

| georgealex109 a răspuns (pentru Cosmin86):

OK mersi de ajutor

| Cosmin86 a răspuns (pentru georgealex109):

Orice creatina monohidrata e buna, punct.