| Infoxpert a întrebat:

care antrenament dezvolta mai mult muschii abdominali? (am 6 patratele, acum vreau sa imi fac 8)
https://www.youtube.com/watch?v=SRB6c1cd_I4
sau
https://www.youtube.com/watch?v=cfY_4m3RVRc

Răspuns Câştigător
| xXxXxCataxXxXx a răspuns:

Pentru partea de jos ajuta ce-l mai mult ridicarile de picioare, si prinderea de orice bara si ridicarea picioarelor drept in sus pana la atingerea barei.

| Infoxpert explică (pentru xXxXxCataxXxXx):

Multumesc! dar as fi dorit sa imi raspunzi la intrebare

| xXxXxCataxXxXx a răspuns (pentru Infoxpert):

Pentru ce vrei tu exercitiile alea din videoclipuri ajuta mai mult la partea de sus de aceea ti-am dat acel raspuns.

| Infoxpert explică (pentru xXxXxCataxXxXx):

Ok multumesc big grin

6 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Pai, cand faci "patratele" PIERZI din muschi si invers ( cand faci muschi pierzi patratele ).

Ce vrei? Muschi sau patratele?

| aurelian087 a răspuns:

Dar de ce sa te opresti la 8, 10 nu ti-ar place?

| Infoxpert explică (pentru aurelian087):

laughing mai intai sa fac 8 frate
mi-ar placea sa am si 12 laughing