| viorelvaduva a întrebat:

merg de cateva luni la sala si au inceput sa se vada ceva rezultate nu cum ma asteptam si tocmai de asta vreau sa folosesc steroizi (stiu ca nu e tocmai indicat) am 17 ani ce steroizi sub forma de pastile care sa ofere rezultate bune imi recomandati? si daca se poate si un site serios de unde sa comand?
Cel mai bun raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
| Vladut650 a răspuns:

De ce sa iei steroizi? Faci cumva culturism ca sa iei steroizi? Sau vrei sa iei sa te dai mare pe strada ca toti cocalarii? Copilul care ti-a recomandat steroizi de mai jos are 15 ani, daca vrei sa asculti sfatul unui copil pampalau de 15 ani fa cum vrei. De ce sa nu cresti fara steroizi? Cresti mai greu dar fara steroizi.

Dupa cateva luni de sala ce mari rezultate vrei sa ai? Muschii se pun in ani de zile. Sa stii ca nici cu steroizi nu o sa ai rezultate in cateva zile happy

4 răspunsuri:
| sasha898 a răspuns:

Te sfatuiesc mai intii sa te indormezi despre daune ale steroizilor, esti sigur ca vrei sati distrugi viata la 17 ani? Nu mai bine pui muschi fara stero dar din alimentatie, odihna, antrenament si poti lua suplimente pentru rezultate mai rapide.

| aurelian098 a răspuns:

Http://esteroizi.com/6-steroizi-orali

anapolon sau danabol - pentru masa musculara

Se iau timp de 4 saptamani iar dozele sa fie la danabol de maxim 50 mg/zi iar anapolon 100 mg/zi

| vladoy a răspuns (pentru aurelian098):

Asa ca mica informatie sa vezi si tu ce recomanzi, asta arata ca habar nu ai. Un copil care pare ca nici macar in sala nu a intrat si da sfaturi legate de steroizi.
"Anapolonul este foarte toxic pentru ficat, primele simptome sunt ingalbenirea ochilor si a unghilor, pielea devenind si ea galbena. Anapolul este singurul steroid care poate provoaca cancer la ficat, dar asta in cazul abuzurilor.
De asemenea poat aparea ginecomastia, acnee puternica si caderi masive de par, dureri de cap, greturi, voma, dureri de stomac si diaree. Poate aparea sentiemntul de indispozitie generala. Nu este un steroid destinat incepatorilor."

| vladoy a răspuns:

Ai experienta prea mica la sala, varsta prea frageda si probabil iti lipsesc si banii din portofel. Atentie steroizii opresc cresterea, este indicat sa iei de abia dupa varsta de 25 de ani. Nu lua decat daca esti dispus sa nu mai cresti si sa suferi de posibilele efecte secundare care nu sunt putine. Oxymethalonul (anapolon) este cel mai puternic steroid oral, dar si cel mai daunator. Eu nu te sfatuiesc sa cumperi asa ceva mai ales varsta ta si restul. Incearca natural pana in momentul in care stagnezi si asta de abia dupa 2 ani poate sa apara. Si aurelian tu nici macar nu ai habar cum arata steroizii si recomanzi o combinatie de danabol si anapolon. Vrei sa omori omu? 100 mg pentru un copil incepator se numeste un mare pate in loc de ficat. Taci daca nu ai habar.