| AlexStefan1 a întrebat:

vreau sa stiu daca facand sala cresc si in inaltime, am 16 ani si doar 1.70m.

4 răspunsuri:
| fantomel10 a răspuns:

Daca mergi la sala si faci exercitii gen bodybuilding incepi da nu mai cresti in inaltime. mergi alearga, fa gimnastica, bicicleta inot.asa o sa mai cresti

| MaFwt a răspuns:

O sa cresti...eu am aproape 16. 1.72 si 6 luni de sala...de cand m-am apucat de sala am pus 9 kg si 2cm in inaltime...sigur o sa cresti.

| AlexStefan1 explică (pentru MaFwt):

Cam cat stateai la sala pe zi? Cam cate ore?

| MaFwt a răspuns:

Alex..nu ai neaparat un timp anume petrecut in sala..insa in medie petrec 2 ore pe zi timp de 4 zile pe saptamana.