| tuberculoza a întrebat:

Acum ca mai e putin si vine vacanta de vara, de cate ori ar trebui sa merg la inot pe saptamana? cu ce alt sport l-as putea combina pentru o dezvoltare armonioasa a cat mai multor grupe de muschi? funda + vot.multumesc anticipat pentru raspunsuri

Răspuns Câştigător
| Crissxxx a răspuns:

Antrenament acasa - fara scuze!: http://youtu.be/16oiEHgpJhQ acest antrenament m-a ajutat sa imi ating targetul, am improvizat acasa niste greutati (bidoane cu apa) sper sa fie de ajutor!

| tuberculoza explică (pentru Crissxxx):

Salut cristi! daca tu esti cel din videoclip te pot admira! ti-a luat ceva pana ai facut muschii aia! Ce inaltime si si ce recomanzi de mancare?

7 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Acum te-=ai trezit si tu, la sport dupa 1 an se vad schimbari acceptabile.

Deci abia vara viitoare o sa arati putin mai bine.

| tuberculoza explică (pentru Cosmin86):

Stiu si eu foarte bine ca nu se fac peste noapte.totusi la mine, cel putin, dupa 3 luni de inot s-au vazut mici diferentehappy. mananc vreo 3-4 mese pe zi si o friptura seara.e ok?

| Cosmin86 a răspuns (pentru tuberculoza):

De ce o singura friptura? ce alte surse de proteine ai in timpul zilei?

| tuberculoza explică (pentru Cosmin86):

Carne mai mananc dimineata si la pranz.o tocana ceva plus niste burgeri facuti in casa :?

| Cosmin86 a răspuns (pentru tuberculoza):

Si alte surse de proteine? oua, branza, peste, migdale, nuci, linte, naut? si astea ar trebui sa mananci

Si cum adica "dimineata, la pranz"? In sportul asta NU EXISTA "dimineata, la pranz, etc.", exista "masa 1, masa 2, masa 3, masa 4, masa 5 si uneori masa 6", asta exista.

| Crissxxx a răspuns:

Incearca sa mananci cat mai des si in functie de targetul ales, daca vrei sa fii "Fit", mananca mancaruri cu putini carbs, mai multe proteine si daca vrei sa te faci masiv, alege mancarurile ce contin mai multe grasimi, carbs si de asemenea proteine