| nok3110c a întrebat:

Am o problema cu abdomenul...imblu la sala de jumatate de an si fac exercitii pentru abdomen si se vad numai 4 cuburi pina la buric si dupa buric in jos acealalta parte a abdomenului) problema este ca la altii is 6 cuburi pina la buric. Care e cauza?

Răspuns Câştigător
| C3L1 a răspuns:

Pai fara spurare...eu iti spun ce se intampla
1. Mai ai de lucrat
sau
2.Mai ai de slabit
Sper ca raspunsul meu ti-a fost de folos...sa nu te lasi pentru ca dupa ce faci un an rasplata se va vedea cu siguranta... spor la treaba
(Funda?)

| nok3110c explică (pentru C3L1):

Mai degraba mai am de lucrat ca sunt slab cam in grasime

Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| MasterOCD a răspuns:

Cum mai merge cu abdomenul? daca vrei niste sfaturi bune da-mi mesaj pe privat.