| Lovvoso a întrebat:

Sunt si eu racit, si am luat vreo 3 pastile de Nurofen Forte.
Maine am finala de rugby, si as vrea sa stiu daca prin aceste pastile ma va gasi dopat la testul de anti-doping.
Dau funda!
Ii urgent!

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Serios? Ai uitat de Andreea Raducan? Care a iesit "pozitiv" la un test de doping pentru un nurofen?

Nurofenul are efedrina, care este o substanta interzisa

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Uita-te pe site-ul oficial al Agentiei Nationale Antidoping si vezi lista cu medicamentele interzise.

| Andrei4Lol a răspuns:

Nu.

| cristi1505 a răspuns (pentru Cosmin86):

Bine punctat!

| Cosmin86 a răspuns (pentru Andrei4Lol):

Serios? Ai uitat de Andreea Raducan? Care a iesit "pozitiv" la un test de doping pentru un nurofen?

Nurofenul are efedrina, care este o substanta interzisa