| Cosmin86 a întrebat:

Un An Nou cu bucurii si impliniri si bucurii alaturi de cei dragi, multa sanatate si tot ce va doriti voi.

Si pentru baietii care fac sport, va urez sa puneti 10 kg de muschi in anul care urmeaza happy

La Multi Ani!

18 răspunsuri:
| ForeverWarrior a răspuns:

Mersi la fel!

| Nickname1890 a răspuns:

Multumim Cosmin!

Eu mai am de pus doar vreo 3 kg pana prin februarie dar mersi de urari oricum big grin si tie la fel!

| pwp a răspuns:

La fel si tie Cosmin :*

| MioaraParalescu a răspuns:

Un an nou fericit si tie si pana la anul sa il intreci pe Oncescu la skandenberg!

| Konata a răspuns:

Multumesc la fel happy

| Piratul10 a răspuns:

La Multi Ani si tie si iti urez sa pui 20 de K de muschi pe tine.

| FitMonkey a răspuns:

Multumim, la fel!
si tie iti dorest 10kg muschi de calitate!

| beyondbirthday a răspuns:

Si eu iti doresc acelasi lucru, un an nou fericit alaturi de cei dragi!
Si sa pui si tu 10 kg de muschi in anul care urmeaza!happy

| Hasss a răspuns (pentru beyondbirthday):

El are deja laughing
Multumesc la fel Cosmin happy
La multi ani!

| Justrollin a răspuns:

La multi ani si tie, si nu-s prea pretentios nu vreau 10, vreau doar 5!

| GrigMatei a răspuns:

La multi ani Cosmin sa ai tot ce-ti doresti!

| florinflorin99 a răspuns:

Mersi la fel

| Aliadiere a răspuns:

Game Esti cel mai prost din curtea scolii, mai iesi si tu din casa fa un sport ceva....prin mesajul tau ai aratat cat de "destept" esti!

| Game_8035 a răspuns:

Fa-ti o laba bulangiule ca degeaba pui 10kg de basini pe tine daca nu ai creier.

| Cosmin86 explică (pentru Game_8035):

Am mai mult creier decat tine, copil ratat ce esti laughing

Pentru cultura ta generala am terminat Politehnica sunt inginer software in IT. Am fost si olimpic national 2 ani la rand in liceu.

| theo96 a răspuns:

La multi ani si tie! Iti urez cat mai multa masa si definire.

| qwe22 a răspuns:

Salut! Vreau sa ma ajuti te rog cu niste pareri.Am suferit o accidentare la tendonul capului lung al bicepsului.As dori da accepti sa vorbim in privat, lasa-mi te rog o modalitate de contact.
P.S scuza-ma ca am postat aici dar nu am gasit alta moditate sa-ti scriu.