| cFlorin a întrebat:

Un skateboard cu roti bune ( din Silicon sau Uretan ) pana in 150 lei! Funda

Răspuns Câştigător
| AlexBmxRider a răspuns:

Cel la 70 ron imi pare ok, da-mi id-ul tau de mess pentru a-ti spune mai multe

5 răspunsuri:
| AlexBmxRider a răspuns:

Iti recomand sa iti cumperi un skate care sa aiba rotile din uretan (daca vrei sa faci scheme). La pretul de 150 lei nu cred ca vei gasi ceva bun. Daca vrei un skate bun mai strange pana pe la 300-400 lei. Daca vrei un skate pentru plimbari ia-ti cu roti de silicon. Sper ca ti-am fost de folos!

Răspuns utilizator avertizat
| AlexBmxRider a răspuns (pentru cFlorin):

Cel la 70 ron imi pare ok, da-mi id-ul tau de mess pentru a-ti spune mai multe