| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Am 13 ani si vreau sa ma apuc de fotbal de performanta, sunt destul se bun(majoritatea imi spun ca am talent). Este bine sa ma apuc sau e prea tarziu?(fara raspunsuri dinalea: "nu, pt.ca majoritatea sunt golani tigani.";"iti pierzi timpul")

Răspuns Câştigător
| tadina125 a răspuns:

Apucă-te cât mai ai timp, mi se pare ca e ok cu vârsta, eu am 16 ani și am încercat să dau la fotbal la
postul de portar, dar mi-au spus ca sunt prea mare! Încearcă cât mai poți că timpul trece și dacă nu încerci acum, mai târziu nu o să mai poți! Acum spune-mi! Pe ce post joci?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este bine sa te apuci acum, nu este inca prea tarziu.

| Violleta2022 a răspuns:

Ia-i de mana pe parinti si trageti o fuga pana la Bucuresti, la unul din marile cluburi sportive sa discutati conditiile de transfer acolo.
Atentie, te vor testa sa vada daca esti bun, adica daca ai abilitati si talent de fotbalist, ca ce spun prietenii, oricum nu face 2 bani, in fata unui antrenor profesionist.

| Cosmin86 a răspuns:

Ar trebui sa intrebi un antrenor, nu pe TPU, chestii de genul.

| AlexDarius3 a răspuns:

Da, clar! du-te daca ai talent cat nu e prea tarziu.