| mihai55nmp a întrebat:

Am visat azi noapte ca eram in fata pc-ului iar o fata imi trimitea poze sa le salvez in pc mi le dadea pe randhappy. Ce inseamna acest vis? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| NoRestForTheWicked a răspuns:

Poate insemna ca subconstientul tau stie ca o fata te place si vrea sa o remarci!
Altceva... habar n-am

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Este doar un joc al subconștientului tău.
Chiar era nevoie să postezi tocmai la "Știință/Filosofie"?

| ChioruL14 a răspuns:

In caz de ar insemna ceva visele, ce crezi ca ar putea insemna un vis atat de simplu? la ce te astepti sa insemne, ca te iubeste, ca te vrea, ca te ce?

| Shammal a răspuns:

Poate a fost real, intr-o realitate paralela

| Woodenpints91 a răspuns:

E un semn că ar trebui să te laşi de redtube...

| mihai55nmp explică (pentru Woodenpints91):

Scuza-ma dar eu nu folosesc pc decat ocazional nu stau non-stop la pc.happyDoar ma uite ce jocuri am mai aparut si pe videotutorial.ro atat in rest nu fac nimic la pc P.S. la mine in pc este instalat un program care blocheaza accesul eu l am instalat personal pentru ca nu umblu numai eu la pc.Mai vin si altihappy

| Rockart a răspuns:

E doar un vis. Nu înseamnă nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca esti dependent de net asta inseamna ca traiesti virtual viata