| ADA_4337 a întrebat:

Cand aveam 4-5 ani mi s-a intamplat ceva ciudat: noaptea, m-am trezit din somn, speriata si pentru cateva secunde pot sa "bag mana in foc" ca am vazut niste lebede albe care erau langa pat. Nu stiu de ce, dar si acum imi amintesc de ele, chiar daca a trecut atata timp... oare ce inseamna lebedele albe?

Răspuns Câştigător
| anad a răspuns:

"Lebedele sunt simbolul Spiritului Sfint si al Iubirii Divine, la un nivel inalt; simbolul luminii si vietii, al elegantei, al nobletei si al curajului, al muzicii si al cantecului" Daca apar in vis inseamna bunastare, prosperitate, bogatie, semn favorabil : vei trăi zile senine in pace mai ales daca esti din zodia pesti!

15 răspunsuri:
| DorelSudoru a răspuns:

Doar un vis, tinand cont si de varsta.

| GyeBaek a răspuns:

Poate ai avut un vis si tiai amintit de el crezand ca e real. oricum albul reprezinta puritate.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Asta nu-i nimic! Eu am crocodili sub pat. big grin
Nu prea cred eu in interpretarile astea ale viselor. Fa cruce si spune Tatal Nostru inainte de culcare si gata.
Apropo, ti-am zis ca mama a fost rapita d eun mosntru si salvata de Scooby Doo?big grin Tot de pe la 4-5 ani tin si eu minte. tongue
Spor!

| ΔH a răspuns:

Ti-ai raspuns singura la intrebare...
aveai 4-5 ani.
Hai fi serioasa, ai visat.

| Ea12345 a răspuns:

Lebedele sunt simbolul Spiritului Sfint si al Iubirii Divine. Poate a fost vreun semn, ceva.smug
P.S.Esti sigura ca nu te'au drogat ai tai?laughing

| Asdfasdefta a răspuns:

Lebedele inseamna bogatie.Esti sigura ca nu ai un covor sau o patura, un tablou, ceva cu lebede? Poate creierul a gresit comenzile si a "scos "imaginea din (ce ai putea avea tu cu lebede)...si a proiectat-o in timp real.Creierul uman este un mecanism complex, nu putem sti ce ne atentioneaza el...
In orice caz, stai linistita, si mie mi s-a intamplat. Eu puteam jura ca am vazut-o pe bunica pe dulap ca se uita la mine pentru cateva secunde. Bunica fiind moarta de 5 ani. :O...
Cred ca tuturor ni se intampla o data si o data.winking

| madalykuka a răspuns:

laughinglaughing
chatterbox
aburelii laughing
da daca te ajuta cu ceva si eu tot pe la varsta aia, am vazut 2 fetite care vorbeau despre minee si erau imbracate in alb rolling on the floor
aka ingerii rolling on the floor
cred ca e vorba de bunamea de vina cu tta credintza ei, ma rog :*
aburelii rolling on the floor)

| ElectricChapel a răspuns:

Albul in vis reprezinta durere (dupa mayasi), nu fericire. Incearca sa-ti scoti din minti. EU cand eram mic am avut impresia ca am fost treaz si coneva ma strnagea de gat, ma sufocam. De fapt era un vis. M=am trezit si creeam ca e cineva in pat cu mine. horror. Dupa care, m-am trezit a doua oara (acum de-adevaratelea) si totul a fost doar un vis

| Diamond_1649 a răspuns:

Cred ca e de bine doar sunt albe.happy. visele sunt vise oricum nu trebuie sa te sperii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai visat ai avut un cosmar cine stie eu cand ma dau jos din pat sau cand ma ridic in fund vad alb in fata ca ametesc poate ai patit la fel sigur "!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noroc, glorie, veselie, petrecere, mandrie, folos;
- alba- prosperitate, noroc;
- agitate- timp nefavorabil;
- hranind o- fericire in dragoste;
- inotand- mare fericire;
- jucandu-te cu ea- casatorie nefericita cu regrete mari;
- mai multe- zile linistite;
- negre- griji, cearta intre soti, despartire;
- pe iaz- bunastare materiala;
- pe lac- prosperitate;
- una- vesti placute;
- vazand- vei trai zile senine in pace;
- zburand- semetie, folos.

vis bun, inseamna demnitate, succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ai avut teroare nocturna.Am auzit ca atunci cand te trezesti ai pulsul ridicat si poti sa ai viziuni.

| Izma a răspuns:

Pai. ai putea cauta pe google.hee hee

| Dan_6508 a răspuns:

Lebedele de obicei sunt simbolul virginitati.In functie de cate ai vazut inseamna ca de atatea ori o vei face inainte sa faci 18 aniwinking.
Desigur ca asta e doar un mit care e mai mult de amuzament. Sper ca te-am ajutatwinking.

| Loolyepopx a răspuns:

Cred ca este ceva de bine din moment ce erau albe. De obicei albul seminifica puritate, bucurie...etc.