| BybyBlondina a întrebat:

Ce se va intampla in 2012?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Ce se va intampla si cu 2011.Va trece si el ca toti anii.Nu murim noi asa usor.Nu stii ca iarba rea nu piere?tongue

63 răspunsuri:
| Ana-Maria94 a răspuns:

Nimic special.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inversarea polilor magnetici.

| lucib a răspuns:

Tu crezi ca se stie cu siguranta?

| Bib a răspuns:

Nimic.laughing voi avea 15 ani.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se va mari armata.

| lucib a răspuns:

Tu crezi ca se stie cu siguranta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi voi serba ziua de nastere. Cred... laughing

| NoLoveNoStress a răspuns:

Tu cand spui "ce se va intampla in 2012" te gandesti la -sfarsitul lumii- dar nu exista pentru. ca asa a zis si in 2000-2001 si uite ca n-am murit n-a fost nici un -sfarsitul lumii- sper ca ti-am fost de folos!

| Locre a răspuns:

Pai nu inteleg intrebarea...:O... Ce sa se intample? Crezi ca in 2000 nu se zicea ca e sfarsitul lumii?hee heeCrede-ma ca sunt niste prostii si nu trebuie` sa crezi in asa ceva.

| Vizitiul a răspuns:

In 2012 putem afirma ca suntem mai "batrani" cu doi ani. Stai relaxata, nu o sa vina apocalipsa.

| Symona a răspuns:

Cam asta spun majoritatea celor care au facut o pasiune din acest fenomen, aceasta credinta ca in 2012 se va intampla ceva major, chiar sfarsitul lumii!

Se pare ca pe 21 decembrie 2012, lumea asa cum o stim noi, se va sfârsi. Într-o forma sau alta, Pamântul, sau cel putin omenirea, nu va mai exista.

Ei bine nu luati prea in serios ceea ce am scris mai sus!happy

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Circulă un zvon: sfârșitul lumii o dată cu alinierea planetelor.
Pa, pa.

| lolwut a răspuns:

The end of the world baby.

| LuS[z] a răspuns:

Sa speram ca ceva in bine

| madalykuka a răspuns:

Pa dreq sa intampla ce naibasa se intample?
si si daca s-ar intampla ce crezi ca suntem noi,,,?
vai doamne cata lume credula adica acum la bun daca se facea un film ca noi in 2012 se intorc dinozauri la noi in tara voi credeati ca normal sa facut un documentar si un film si normal,,, maimutele in 3000 de ani o sa stapaneasca lumea ca asa e filmu
doamne de unde sa stim noi ce se va intampla in 2012? thu stii ce se va intampla cu tine maine? maine nu peste ani...
doamne intrebare stupid,,, mai ai deaste.
ar trebu interzise intrebarile de genu
p. s. scuzatimi vocabularu da asa e te intreaba una ca ce se intampla in te miri ce anul,,,
no pai poftim cultura
,,, se vor manca paduchi ca o sa bage astia ceva in sapun
na multumita asta se va intampla x(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iarna va ninge, primavara va rasarii soarele insotit de un soare mai lenes urmand ca vara sa isi arate adevarata valoare, toamna va schimba peisajele.

| waXonwaXoff a răspuns:

Imi voi face buletinhappy

| LawR3n a răspuns:

Vin să vă iau...

| adi4ever a răspuns:

Capiemlaughing

| lil_2808 a răspuns:

Ce vrea Dumnezeu!tonguetongue:X vreau funditalaughing

| Bianca206 a răspuns:

Voi implini 16 ani.

| boooooring a răspuns:

In dimineata zilei de 21 decembrie 2012 nu vei mai vedea lumina soarelui timp de cateva ore. Asta este datorata alinierii planetelor (imagineaza-ti)

| Roby67 a răspuns:

Devine Vanghelie presedinte laughing

| L a răspuns:

Eu nu cred ce se spune despre 2012, o sa fie un an la fel ca toti anii din Romania smug

| Hombre a răspuns:

Alta intrebare nu mai ai, asta sa perimat?

Răspuns utilizator avertizat
| Ea12345 a răspuns:

Eu stiu, dar nu vreau sa va spun...smug

| monica_7326 a răspuns:

Cititi de aici raportul pentagonului :: http://www.9am.ro/......-2012.html

| believe a răspuns:

Vom rade, vom plinge, vom glumi, vom crede.totu va fi ca pina acum, iar de revelion vom bea cite o cupa de sampanie in speranta ca 2013va fi mai bun:la vie continuera!

| Bianca_4346 a răspuns:

Pai voi face 18 ani chiar in ziua ''programata mortii'' cum zic uniilaughingsi vom merge mai departe.Cum a zis si onutzu : iarba rea nu pierelaughing