| LisaJulie a întrebat:

Dacă ați conduce lumea și ați avea toată puterea politica si militară în mâinile voastre ce ați face?

22 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

As distruge pestii, si interlopii si mai apoi masonii si alte secte mai mult sau mai putin daunatoare omenirii, a si as interzice razboaiele spre deosebire de SUA care traiesc de pe urma razboaielor!winking

suntserios
| suntserios a răspuns:

As crea un sistem mondial asemănător celui elvețian in care fiecare unitate administrativă va hotara prin referendum legile propuse de un parlament tehnocrat.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ahh, abia acum am văzut ce ineptii ai răspuns la întrebarea aia despre limitarea plăților cash... Pfff, sper sa nu ai vreodată putere așa că întrebarea ta nici măcar asupra cartierului in care trăiești.

| gabicoo a răspuns:

Aș lăsa cel mult 1 miliard de oameni în total pe planetă!

| LisaJulie explică (pentru gabicoo):

Crud.Sa te iei de mana cu Rothschild fără supărare!

| LisaJulie explică (pentru gabicoo):

Crud.Sa te iei de mana cu Rotschild fără supărare!

| gabicoo a răspuns (pentru LisaJulie):

Crud? Da? Așa gândesc și altii! Uite! Caută pe internet articole referitoare la Georgia Stones - Pietrele Călăuzitoare din Georgia USA! Și ideea mea nu ți se va mai păea absurdă sau crudă! Și nu cred că are legătură cu Rotchild!

| Simpatic a răspuns (pentru LisaJulie):

Pe partea noastra a Europei (est, sud-est) problema e mai mult cu acest gunoi denumit Soros nu cu altii din SUA...

| LisaJulie explică (pentru gabicoo):

Ba masonii le-au scris!

| gabicoo a răspuns (pentru LisaJulie):

Te grăbești cu masonii! Nu se știe cine a fost în spatele acestui lucru! Masonii își doresc să conducă lumea din umbă și cu cât oamenii sunt mai mulți, mai săraci și mai puțin educați cu atât sunt mai ușor de manipulat și dominat!
Un sinistru personaj al istoriei sec. XX a spus: "Pe pământ va fi pace atunci când ultimul om îl va ucide pe penultimul". Cred că aici găsim soluția problemei! Și după cum bine se știe acel personaj era antimason convis! Și nefumător!

| Hyperion7 a răspuns (pentru gabicoo):

Sunteți Hitler sub acoperire?laughing

| gabicoo a răspuns (pentru Hyperion7):

Eram curios câți useri TPU își vor da seama la cine mă refer! Din câte văd ești marele câștigător și din păcate - singurul!

| Hyperion7 a răspuns (pentru gabicoo):

Deci am mirosit bine

| Hyperion7 a răspuns:

Dreptate

Răspuns utilizator avertizat
| LordCristobal a răspuns:

As crea un model economic care sa fie favorabil pentru toate clasele sociale menit sa stimuleze competitia si sa elimine saracia.

| StoicAnalysis a răspuns:

Eu personal, nu ma consider capabil sa detin o asemenea putere, si daca ar fi totusi sa o detin, probabil ca ar profita altcineva de slabiciunea mea si ar fura-o pur si simplu. Eu ma consider mai mult o persoana care sa fie mana dreapta sau un sfatuitor a persoanei respective. Prefer sa ghidez acel dictator sa nu ia decizii barbare si extremiste, pentru o lume mai buna. In acelasi timp, find loial pana la moarte. Prefer sa fiu un lider, dar nu unul cu putere absoluta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As face dreptate și aș confisca averile corupților și aș opri pentru mine o parte iar restul as dă-o oamenilor sărmani.

| EestiSodalane a răspuns:

Echipa mea de avocați m-au sfătuit să nu raspund la întrebarea asta

| EliLeli a răspuns:

O laie.

| SuperCoolDude a răspuns:

As fi dictatorul suprem si as face ce as vrea.