| killmereb a întrebat:

Daca ne dorim ceva atat de mult,si nu putem obtine, este pentru ca nu-i bine pentru noi sau ca nu suntem in stare sa obtinem sau ca nu am avea capacitatea sa intelegem sau totul este o iluzie si obtinem dar nu ne dam seama sau...

6 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Dacă-mi doresc foarte mult un threesome cu 2 necunoscute, ce se întâmplă?

| 4b a răspuns:

Unele lucruri, chiar nu-s de noi...suferim pentru ca nu percepem acest lucru, da' viata mere mai departe...

| Kaℓi a răspuns:

... sau smecheria e sa-ti doresti lucruri ce iti sunt totusi, accesibile.

| Loora a răspuns:

Cred ca ar trebui sa ne dorim doar ce putem avea. Vorba aia " Nu-ti dorii prea multe, poate ramai fara nimic"! Si eu imi doresc unele lucruri, dar sunt constienta ca nu le pot avea, asa, ca prin magielaughing!

| killmereb explică:

Suntem un sac fara fund?