| RAY a întrebat:

De cate ori se poate copia un fisier pe alt device? e oare o limita? care e viteza undelor radio in spatiu?

Răspuns Câştigător
| TrăieşteClipa a răspuns:

De cateva mii de ori.
Dupa aceea incepe sa se degradeze suportul magnetic si incep sa apara erori tot mai dese, bad cluster etc.
Undele radio calatoresc cu viteza luminii.

3 răspunsuri:
| AdrianPanaintescu a răspuns:

Cam multe intrebări dar sa stii că ce e pe fir e mai mult decat in unde radio

| RAY explică (pentru AdrianPanaintescu):

Niciodata nu te-ai intrebat oare exista o limita de copiere a unui fisier, isi ai seama daca am putea copia mancare nelimitat sau totul, sau chiar organele, daca neam putea autocopia pe noi nelimitat, un univers cu tine insuti

| AdrianPanaintescu a răspuns:

Toate lucrurile sunt informații nimeni nu are controlul asupra a tuturor!