| Fetitsa123 a întrebat:

De ce multi copii isi incep viata sexuala de mici (13 ani +)? De ce nu mai astepta pana vor fi mari ca sa nu aive suprize neplacute?

13 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Din cauza de etnobotanice laughing

E si asta o cauza, dar cauzele sunt multe. Sistemul prost pus la punct si hipersexualitatea promovata zi de zi la tv joaca un rol major.

| darrio2007 a răspuns:

Ca sa nu aiba.Nu sa nu aive.Nu au mintea coapta.

| darrio2007 a răspuns:

Unii o incep si de la 10 ani.Am exemple destule pe aici.

| unknownn a răspuns:

Pai n-am intalnit asemenea cazuri asa ca nu iti pot raspunde, sau...pot: "de curiozitate"

| alinutza_4400 a răspuns:

Din prostie, din curiozitate si din cauza k parintii nu vorbesc cu ei despre tema asta si nu incearca sa ii previna spunanu-le de consecintele.

| AliceIDK a răspuns:

Majoritatea sunt tigani... unii vor sa incerce lucruri noi... unii nu au ce face sad. Ce sa le faci? Generatia asta e si mai proasta decat credeam noi. Dupa femeia nu mai are chef de dragoste la varsta BUNA si asa mai departe crying. Sper ca te-am ajutat ~!~

| Jigsaw a răspuns (pentru AliceIDK):

Presupun ca si tu esti un exemplu.

| AliceIDK a răspuns (pentru Jigsaw):

Rusinea e de partea ta rolling on the floor happywinking

| Jigsaw a răspuns (pentru AliceIDK):

Deloc happy

| AliceIDK a răspuns (pentru Jigsaw):

In fine

| MrRava13 a răspuns:

Tocmai asta e problema: sunt mici.nu inteleg sau poate nu vor ei sa inteleaga.aud de la nu situ care si nu stiu cine ca e cum e si incearca si ei...ca drogurile...iar la sfarsit, cand se trezesc cu copii la 14 ani stau si plang.
Si aici intervin si parintii pentru ca nu si-i educa cum trebuie!
Asta e!

| roxycool a răspuns:

Sunt nebuni

| cristibun a răspuns:

Multi copii isi incep viata sexuala mai devreme decat trebuie pentru ca sunt curiosi in primul rand si in al doilea rand pentru a se lauda prietenilor