| anonim_4396 a întrebat:

In timp ce mergeam cu masina in GTA San Andreas pe o sosea, apare din spatele meu un obiect zburator negru care avea 4 aripi. In jurul meu era plin de blocuri inalte iar obiectul s-a izbit de un bloc fara sa mai ramana ceva din el. Ce era acel obiect si cine il conducea oare? E normal sa apara asa din senin ?

Răspuns Câştigător
| Kanghu a răspuns:

Exista tot felul de aparitii si fenomene in GTA SA.

Sa-ti enumar cateva:

Zidul pe care apare scrisul noaptea si ziua dispare - adeverat.
Laboratorul secret - adevarat.
http://img157.imageshack.us/img157/4276/gallery491hk6.jpg
Fanatana Radioactiva - adevarat.
http://img157.imageshack.us/img157/9591/gallery501rf5.jpg
OZN`uri(precum si ce`l zis de tine) - adevarat
Cadavre in desert - adeverat
Bigfoot - fals, insa exista urme
Extraterestrii - fals
Oamenii care se sinucid dupa ce fac poze - adevarat
Underworld - adevarat
Masini fantoma - adevarat
Masini avariate in paduri - adevarat
Zombie - adevarat

Si mai sunt.

50 răspunsuri:
| newboy a răspuns:

Si eu am vazut lucruri ciudate in san andreas primul lucru pe care l-am vazut a fost masina fantoma cum zice Kanghu sa va povestesc cum s-a intamplat:
Mergeam linistit prin padure cu masina, bineinteles inarmat cu setul de arme 3 dupa parerea mea e cel mai bun, inainte de a pleca mam oprit la burger shop, dupeaia mi-am propus sa merg in padure ca sa imi fac un loc unde sa stau era ora 22:45 imi parchez masina linistit stand si uitanduma la cer cand dintr-o se aunde un clanxon de tir sau de masina nu stiu sigur, merg usurel cu ak 47-ele in mana cu tinta pusa lasand masina am plecat si am vazut niste faruri aprinse cand dintr-o data vine niste faruri apropiindu-se de mine m-am speriat m-a luat masina si am taiat-o cu nitro direct de frica ce o aveam, sa fiu sincer in gta san andreas sunt diferite lucruri nebunesti si ciudate, dar dincolo de ele nu e nimic de care sa te temi sunt doar niste simple lucruri

| newboy a răspuns:

Cipi18 are dreptate, bigfoot exista in san andreas ia du-te tu in padure la ora 00:00(12:00) si stai in acolo sau scrie parola intotdeauna seara cand esti in padure si asteapta vreo 5-10 min. si dupeaia il vei vedea, si ozn-urile sunt reale(in san andreas)am o poza care dovedeste asta dar nu prea vreau so postez...

| Eugen1234 a răspuns:

GTA San Andreas, cel mai misterios si enigmatic joc din toate timpurile!

| GangstaGlock a răspuns:

Unele pot fi cleo moduri! Iei cleo4 si dai gta san andreas cleo mods.Si iti da multe moduri.

| Cucolea_Iulian_1996 a răspuns:

Avea ochi rosi

| cosmin63 a răspuns:

Acel obiect zburator era Mathoman.

| 123Valentin123 a răspuns:

Cred ca era basescu.

A furat bani s-a dus pe marte a luat un ozn si a vrut sa rte sperie pe tine.Dar daca nu era Boc il cauta pe Ponta.

| Daniel31 a răspuns:

Cum fac

| Rony56 a răspuns (pentru Kanghu):

Zombie pe gta nu apar asa din senin. sunt oamenii de la tara. sunt cu chibrituri in gura si sunt cheli si au doar pantaloni albastrii (gasesti), sau zombie sunt fermierii. nu ai vazut cum arata? si in gta este zombotecnie in san fiero (la misiunea cu jizzy cand duci fata acolo, aia e zombotecnia)

Răspuns utilizator avertizat
| fanat1c a răspuns:

Pai si eu am patit mergeam cu un avian din zona 51 cand intra um avion negru in mine nu stiu ce a fost dar ma omorat

mi-am luat tanc in zona unde am murit am vaz cv am tras a cazut dar intr-un gol a intrat in pamant

| Raul_Cristian_1975 a răspuns:

Daca avea si ochi rosii inseamna ca era Mothman care se cam ocupa cu distrugerea masinilor avioanelor etc...

| Nicusor_Marius_1990 a răspuns:

Buna :eu sunt marius :mie nu sa intamplat niciodata in gta san andreas nimic poate afost balas sunt uni cu o funda la cap si un tricou alb si pantaloni movi

| stefanbossul a răspuns:

Iti spun eu ce era /ma baiete ai adormit cu mainile pe tastatura sau ai visat noapte esti chiar but

Răspuns utilizator avertizat
| Cucolea_Iulian_1996 a răspuns:

Uita-te pe youtube la gta san andreas mituri si legende

| alexyoo32 a răspuns:

Si apriti din alte jocuri gta -fracment wikipedia :Multe personaje? i locuri din jocurile anterioare GTA apar în San Andreas. Catalina, antagonistul principal din GTA: III este ajutata de CJ la jafuri. Claude Speed, personajul principal din GTA: III î? i face o scurta apari? ie drept iubitul Catalinei, dupa ce aceasta îl parase? te pe Carl. Alte personaje din GTA: III sunt Salvator Leone? i Maria, viitoarea so? ie a lui Leone.

Ken Rosenberg? i Kent Paul, personaje din GTA: Vice City, apar în Las Venturas ca angaja? i ai mafiei precum erau? i în Vice City.

| Ionut_Rosu_2000 a răspuns:

Salut spuneti mi si mie unde gasesc toate avioanele din gta san andreas?
am gasit un aeroport dar sunt inchuiate! coduri stiti?
exista underworld? cum il gasesc?

| Anton_Keny_Dan_1988 a răspuns:

Poate ai avut o halucinatie

| Florin_Poki_1998 a răspuns:

Pai putea fii, un mit sau legenda, deci daca iti e pornit la sterile jocului LEGEND, atunci inseamna ca ai vazut vreun mit sau legenda.