| Iasmiiinaaa a întrebat:

de ce imi vede calkulatorul tremurand? adica ecranu, imaginea de pe ecran tremura. funda

4 răspunsuri:
| benny a răspuns:

De la frig laughing acum se vad scumpirile la radet laughing)

| Magnifico a răspuns:

Si eu am patit asta e de la placa video.Reinstaleaz-o sau mai bine verifica daca e deja instalata daca nu fa ce ti-am spus

| AstralConfessor a răspuns:

Din cauza placii video e pe duca... ori din cauza driverelor!

| Expertul a răspuns:

Poate nu ai bagate firele de la monitor cum trebuie bagate sau din calculator. Daca le-ai bagat cum trebuie inseamna ca problema e de la monitor, du-l la un service de electronice sa vezi daca se poate repara!