| anonim_4396 a întrebat:

CIne imi poate da un link test-ul de IQ care e original si certificat ca cel potrivit! Am facut unul in engleza si mi-a iesit 108. Tinand cont ca am 15 ani,si testul era in engleza, e un scor bun?

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Da, e ok, nu esti retard. Vezi ala de la MENSA Romania de pe site.

| anonim_4396 explică (pentru KodrutZ):

Mi-a iesit 103.

21 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa-l pe asta: http://getiqtest.com/ro-ro. Dupa ce termini, ai acolo o optiune sa introduci un cod...scrie-l asta: 99W7UH. Sa lasi un comentariu cu rezultatul...sunt curios :)

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Am facut ala de la MENSA si mi-a iesit 103.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mai fa-l si pe asta tongue.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

LOL mi-a iesit 119

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ii bun. Esti peste medie laughing. Oricum, testele online nu pot fi considerate foarte precise. Daca vrei sa dai un test adevarat, vorbeste cu un psiholog. Eu la testul asta am facut prima data 149, si am vrut sa vad ce se intampla daca il fac mai repede a doua oara, asa ca l-am facut iar, am pus aceleasi raspunsuri ca prima data, mi-a luat cam un minut jumate si mi-a dat punctaj de 102, chiar daca l-am facut exact la fel si mult mai repede laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

laughing))

| KodrutZ a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca vrei sa faci o treaba, da testul de admitere in MENSA. Mie la ei pe site imi iesea la limita, parca vreo 140 sau ceva de genul. La testul real nu am trecut, lol. O sa mai incerc cindva, daca nu ma timpesc mai tare intre timp...winking

| anonim_4396 explică (pentru KodrutZ):

Oricum tot e ceva chiar daca la ala real nu ai trecut.

| KodrutZ a răspuns (pentru anonim_4396):

Eh, e ca si cum ai spune unuia care termina pe 4 "aproape ca ai urcat pe podium". "Ceva" dar "nu suficient".

| Scarbo a răspuns (pentru anonim_4396):

136, 7 gresite.

| anonim_4396 explică (pentru Scarbo):

La ce test?

| Scarbo a răspuns (pentru anonim_4396):

Primul.

| anonim_4396 explică (pentru Scarbo):

Cel pe care l-am postat eu?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mai ai vreun cod?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ala pe care l-am pus e nelimitatwinking

| anonim_4396 explică (pentru KodrutZ):

Iti zic eu ca daca dai testul asta la toata populatia Romaniei 70% nici macar o problema nu stiu sa rezolve.Deci.

| KodrutZ a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai sa nu exageram, totusi.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ok, danke.

@DarkPain123, fă testele astea:
http://www.iqtest.dk/main.swf
http://www.opr.ro/test-iq
http://www.iqtest100.co.uk

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu prea am mai avut timp, l-am facut pe ultimul mi-a iesit 100.

Răspuns utilizator avertizat