| Gigoiu123 a întrebat:

am si eu o nelamurie sper ca ma puteti ajuta.
Dupa terminarea liceului vreau sa dau la Academia de Politie si daca ar fi sa intru dupa terminarea acesteia ce alte specializari ar mai fi in afara de ofiter de politie?
Dau funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Dialexa a răspuns:

Jandarmerie,Drept,Pompieri,Politia de Frontiera si Arhivistica... daca mai vrei detalii ma poti intreba deoarece si eu vreau sa dau la Academia de Politie dupa terminare liceului si sunt destul de informata in aceasta privinta:* :*