| XXXL a întrebat:

Scrie undeva in biblie despre pisica?

7 răspunsuri:
HepHap
| HepHap a răspuns:

@mykay

Dar lemurul e mentionat? Ori iacul tibetan? Ori vreun pinguin ceva?

| wales a răspuns:

In biblie sunt mentionate multe animale, pisica nu este mentionata dar este mentionat Leul care face parte din familia felinelor, ex; Dan 6:22.

| МŶĶÁŶ a răspuns:

Este singurul animal nementionat in biblie
Si stiu sigur.

| bogdan_5596 a răspuns:

cine are pisica frustrata sa o dea pe mina mea, o smotocesc eu de ramaine fara par pe ea, dar daca e epilata o las pe ea sa-mi smotoceasca motanul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

am auzit de tot felul de pisici,turbate, bolnave,dar de pisica revoltata nu am auzit, eu de mic copil iubesc pisicile,doar pisicile,asa ca rogu-te scumpa domnita,adu piscuta la mine pentru citeva nopti, ai sa vezi ce bine-i merge, daca nu ai incredere poti ramane si dumneata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lora, nu am nimic impotriva daca ramai si tu, de ce crezi ca te-am invitat si pe tine? hai ca pina la urma imi iau castane de la admiratorii tai rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

bai oameni buni bai, v-ati deschis magazin de alintat pisici? mai angajati alintatori?