| Tanasiri a întrebat:

Stiti tehnici de hipnoza?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut big grin

Poti cauta pe google,sunt tehnici,carti, etc.
Unele functioneaza, altele nu.
Din cate stiu, daca vrei sa hipnotizezi pe cineva trebuie neaparat ca persoana respectiva sa fie de acord ( daca sunt si fara ca persoana sa fie de acrord, hm, eu nu stiu).

O seara frumoasa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://bucurialuisatan.com/hipnoza/

| TCosminn a răspuns:

Stiu eu una, dai tare cu capul de perete si vei fi hipnotizat pentru cateva secunde bune. Asa am facut eu odata, numai ca in loc de perete a fost o scandura. M-am trezit picurat de ploaie. Era un filozof care se hipnotiza singur, daca vrei sa incerci... Ai grija oricum ca este periculoasa.

| Pizzaislife a răspuns:

Incearca cu iluziile optice timp indelungat

| Aika十六 a răspuns:

Dar tu, sti de fapt ce este hipnoza si cine o practica?
Eu zic sa te informezi cum trebuie, despre aceasta "practica".

| crissssro a răspuns:

Nu dar pentru ceti trebuie