| ateu123 a întrebat:

Stiu e ciudata intrebarea poate anormala, va iubiti asa cum sunteti? ma refer fizic si moral?

14 răspunsuri:
| miradoniz a răspuns:

Iubesc sa fiu eu insumi si nu mi-as schimba locul cu nimeni altcineva-decat in foarte rare momente, care nu dureaza mult.

| mgtow a răspuns:

Da

| shadovv a răspuns:

E putin cam irelevant. Nu cred ca exista un om (rational) care sa nu tina la propria fiinta.

| Dreamer a răspuns:

Am o parere buna despre mine, traiesc pozitiv dar in niciun caz nu ma iubesc (asta fac doar hermafroditii ). Fizic sunt ok, moral nu stiu.

| LotusRadioactiv a răspuns:

Nu, logic, orice persoana doreste instinctiv sa fie mai buna, altfel notiunea de progres n-ar fi existat.

| BlueDog a răspuns:

Iubirea este o chestiune relativa, dar ma accept asa cum sunt

| negru30 a răspuns:

Nu te poti iubi singur ( este ca si cum iti pupi singur buletinul ) - cei care sunt in anturajul tau trebuie sa te iubeasca asa cum esti

| 220V a răspuns:

Eu nu ma iubesc in totalitate, nu imi place sa mint, ca da, ma iubesc, mai am ceva de lucrat la asta. Mai trebuie sa ma "perfectionez" in ochii mei, dar nu prea mult

| seby4music a răspuns:

Poate, sper, cred, ca da...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Absolut, si ma mai si distrez de mama focului in capul meu big grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspunsul la intrebarea ta e ''nu''.
Fizic nu am cu ce sa ma mandresc iar din punct de vedere moral nu pot spune ca sunt prea 'cuminte'.
Nimeni nu e perfect.

| Felix2009 a răspuns:

Yes, yes, yes!

| XtremeIonut a răspuns:

Nu

| BacaCostin a răspuns:

Daa. doar ca ma gandesc ca trebuie sa mai dau jos din burta. dar ma iubesc asa cum sunt.