| MeAndMe1000 a întrebat:

Voi credeti in prostia asta cu sfarsitul lumii? Cica azi pe 11.11.2011 la ora 11:11 vom pierii cu totii? Mie mi se pare o mare tampenie! Voi ce credeti?

21 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Evident ca vom muri. Cei ce credeti in asta, dati-mi frumos un PM sa va dau repede IBAN-ul contului in care sa depuneti banii pentru o pila la shefu' si o sansa in plus la Rai. Aleluia!

| Remus82 a răspuns:

Si mie mi se pare o tampeniewinking deci de acord cu tine!laughing)))

| Omulrational a răspuns:

Gata a trecut, cand reprogrameaza?

| sufletsel a răspuns:

Nu ai de ce sa crezi tampenia asta.la cate date false s-au spus pana acum nimeni nu o mai crede.doar dumnezeu stie cand va veni momentul.plus ca inainte de asta ar trebui sa vina iisus pe pamant, sa apara pe cer o cruce si mai multe semne care marcheaza venirea sfarsitului.Nu te speria ca nu se va intampla nic, astea sunt prostii ale celor care vor sa sperie lumea degeaba!

| ooLaviii a răspuns:

Nu am pieritlaughing E ora 13 si suntem in viata dar oricum nu am crezut... Colegii mei au vrut sa dam ultimul Party in ora de englezalaughing Ce tampenielaughing

| ooLaviii a răspuns:

Meteoritul ala care cica trebuia sa ne loveasca a trecut pe langa noi...Aia is niste idioti au calculat gresit si au speriat idiotii care chiar credeaulaughing

| Alysée a răspuns:

Nu am auzit a sa fie sfarsitu lumii ci doar ca o sa se intample cv, pentru acest numar semnifica lupta dintre bine si rau.astept ora 11 si 11 cu sufletul la gura

| Mehh a răspuns:

Am murit pe 6.06. 2006.
Anul asta murim pe 11.11. 2011, la 11(ora):11(minutul):11(secunda).
La anul, pe 12.12. 2012-ora 12, minutul 12, secunda 12...In 2013 cand murim?(nu ma iau de tine, ci de cei care ne baga in cap numai prostii!)
Nu te ingrijora, nu se va intampla nimic...Cred ca sansele ar fi maxim de 0.5%,dar nu sunt nici atat!

| ICPreda a răspuns:

Salut!
nimeni nu stie cand va veni sfarsitul lumii, doar Dumnezeu, asa ca stai calm/a!
O zi buna iti doresc!

| aleexuţ a răspuns:

E o mare aberatie tongue. nu cred in asa ceva.

| AlexandraM776 a răspuns:

Nu e nimic adevarat

| spirt1 a răspuns:

Bai nu mai vorbiti prostii normal ca murim...si cand a fost 06.06. 2006 am murit, acum mai murim o data...

| covaci101 a răspuns:

Un om bătran şi sclerozat care a prescris prostia asta cu sfarşitul lumii şi, culmea, a mai fost şi mediatizat de întreaga presă, a reuşit să adune peste două milioane de euro! laughing Nu-i poţi numi decat oameni nebuni şi fără minte oh go on

| ana_9938 a răspuns:

Si eu tot cred astalaughing

| MuzicXqZ a răspuns:

Tu crezi in astea sunt minciuni sa mori auzirolling on the floor
e o super prostie

| MyhayTheArcher a răspuns:

Stati mai copiilor linistitilaughing
Anu' trecut au zis ca pe 10.10.2010...si voi aveti timp sa-i credeti
La anul' o sa zica ca pe 12.12. 2012
Nu putem noi sti cand vine sfarsitul lumii.Si daca vine, da-i sa vina ca si asa mai rau ca in Romania nu o putem duce.Si poate acest sfarsit e doar un nou inceput, o lume fara ''ploi'' cu un ''cer senin'' mereu.

| mary_3061 a răspuns:

Vom muri cind ne-o fi scris mai precis cand o vrea dumnezeu nu cand vor specialisti sau televiziunile

| AllexaBăă a răspuns:

Anu trecut au zis că 10.10. 2010 este zi cu noroc. Acuma în acest an spun că 11.11. 2011 este „ultima" noastră zi pe Pământ. Nu cred în așa ceva. Eu nu cred până nu văd. happy

| CoSmInELVaGaBoND a răspuns:

Ba sunt de acord cu voi deoarece dumnezeu ne contoleaza noua viata asa ca nu mai multe tampenii ca nu e adearat sinici in 2012 nu va fi asta

| Romeo2000 a răspuns:

Ma eu ii urasc pe astia cu minciunile lor. Ba ca e pe 21 mai Ba ca e pe 14 septembrie.Acu la 11 Noiembrie ce e asta doua numere la fel si ei gata direct murim toti pe 2011 11 11 la ora 11:11. Sfarsitu lumii nimeni nu-l poate prezice decat Dumnezeu. Astia ar trebui sa fie executati

| Romeo2000 a răspuns:

Porcariii