| anonim_4396 a întrebat:

2[URGENT] Problema audio headphones
Recent mi-am cumparat niste casti Zalman HPS300, la inceput credeam ca sunt stricate, deoarece playback-ul era dat la maxim si m-am dus cu ele la magazin. Acum acasa au mers bine, dar acum se aude mai tare pe speaker-ul drept decat pe cel stang. Bass-ul se aude doar pe dreapta.
? - Ce trebuie sa fac. Doresc detalii cat de cat detaliate. Multumesc. happy Ofer Funda.

4 răspunsuri:
| Bobby711 a răspuns:

Vezi si tu cum ai setat balansul (poti sa setezi din setari ce boxa/casca sa se auda mai tare) trebuie sa fie balansul la 0 adica la mijloc ca sa se auda cum trebuie daca nu sunt stricate si nu ai ce ii face

| andydot a răspuns (pentru Bobby711):

E pe 0.

| Bobby711 a răspuns (pentru andydot):

Sunt stricate sau poate e placa ta audio incearca cu alte perechi de casi si vezi daca se aude la fel ma indoiesc ca asta sa fie problema cel mai sigur e ca sunt castile de vina incearca sa le bagi la telefon si vezi cum se aud

| andydot a răspuns:

Am rezolvat. Le-am trimis in garantie.