| Barbosu_Bogdan_1992 a întrebat:

Acum cateva luni am cumparat un Sony Vaio. De cateva zile a patit ceva happy tastatura nu merge, mouseul se misca in reluare si intra singur in diferite programe. Cand il aprind imi intra in ceva setare din BIOS in care imi precizeaza ceva eroare cu win32. Precizez ca toate lucrurile astea s-au intamplat din senin, nu am mai avut probleme cu laptopul. S-a mai intamplat cuiva asta? Cum as putea sa remediez problema?

3 răspunsuri:
| EduardLaw a răspuns:

Incearca cu o reinstalare de windows

| Eugen070600 a răspuns:

Nu mi s-a intamplat dar stiu la ce te referi. iti pot raspunde la intrebare decat daca imi zici ce fel de windows ai si ce memorie ai la laptop.

| Barbosu_Bogdan_1992 explică (pentru Eugen070600):

Windows 7 Home Premium si memoria e de 300 gb. Modelul laptopului e vpcEB4J1E daca ajuta cu ceva info. asta