| IonutPalcau a întrebat:

Acum cateva zile am primit pe contul de facebook informatia conform careia o alta persoana mi-a accesat contul. Iata mesajul: "Este posibil ca o altă persoană să-ţi fi accesat contul". Mi-au cerut o copie dupa buletin pe care am trimis-o dar nu s-a rezolvat nimic. Ma poate ajuta cineva? Mersi mult!

5 răspunsuri:
| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV a răspuns:

Să nu trimiţi niciodată copia sau nici un alt act! Schimbă-ţi parola, sau eventual dezactivează-ţi contul pentru câteva zile. Şi pe viitor ai grijă la păcăleli, întrucât se poate să te coste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tea timis mesajul cum ca alta persoana tea acesat contul facebook ar fi bine sa-ti schimbi parola de la contul facebook

| IonutPalcau explică (pentru anonim_4396):

Nu mai pot intra pe cont!

| raveny a răspuns:

- schimba parola
- facebook nu cere date din buletinu tau
- fi mai atenta

| axl013 a răspuns:

Parerea mea e ca nu trebuia sa dai copia de pe buletin din cate stiu nu iti da nimeni nici o confirmare cu privire la accesarea contului s-ar putea sa fie un virus sau altceva de gen