| anonim_4396 a întrebat:

Acum la "Network Connection", pe langa "Conectare la internet" si "Local area connection" imi mai apare o conexiune " Wireless Network Connection CIST" si tot imi apare "The port number is already used by another entry.Please enter a unique port number" Ce este conexiunea asta si cum o inchid?

Răspuns Câştigător
| trisoru a răspuns:

Asta inseamna ca altcineva e conectat la Wi fiu tau, iti cere sa bagi un singur portal, reinstaleaza "modemu" sau "cheita" si pune-ti parola, cand instalezi trebuie sa ai o iconita, eu am una cu Mobile Wi Fi, pui parola, acolo vezi si cine mai e conectat de pe scara, ceva vecin sugaci

| ombladon a răspuns (pentru trisoru):

Nu am modem sau wireless.

| trisoru a răspuns (pentru ombladon):

Pai nu ai modem dar iti apare internetul altuia, hmm... incerca sa deschizi poate o poti bloca, asa ceva nu am mai intalnit

| ombladon a răspuns (pentru trisoru):

Nu mi s-a mai intamplat cam de mult timp, probabil si-a facut si el abonament la internet laughing

| trisoru a răspuns (pentru ombladon):

Pai bate-l futu-i Dumnezeii lui...glumesc frate, da pe bune vezi cu click dreapta poate reusesti ceva sau macar vezi numele si intrebi in vecini, maxim 2 etaje merge reteaua