| anonim_4396 a întrebat:

Am apasat pe ctrl cand eram intr-o postare pe blogspot si acum pagina de blogspot, ma refer sectiunea unde editez, este marita. Cum pot sa o aduc la dimensiunea normala?

Răspuns Câştigător
| UnTipMisto a răspuns:

Daca e vb de scris foloseste Ctrl si -sau+ Ptr a mari sau micsora sau cum spune colegul pentru a aduce la set initiale

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Depinde de browser.
Mergi la setări, preferințe pentru afișare (sau meniul „view" la Mozilla) mărime text > reinițializare (CTRL + 0 la Mozilla).

| anonimg a răspuns:

Apesi iarasi Ctrl si folosesti rotita de la mouse.

| UnTipMisto a răspuns:

Apasa F11 cind esti in pagina.