| NcNom a întrebat:

Am dat de o problema de la un timp mi se instaleaza singure niste programe (inutile) le sterg, se instaleaza iar...
Si am vrut sa reformatez pc-ul, dar nu stiu cum, adica nu stiu cum sa intru in boot menu (in windows) dupa ce sting pc-ul.
Dau funda

Răspuns Câştigător
| VladyXR a răspuns:

Nu e necesar sa instalezi windows...ai virusi si malware, descarca Norton Internet si scaneaza, orice anti-virus iti place, dupa asta descarca ANTI-Malware Bytes scanezi omori restart si gata.

| NcNom explică (pentru VladyXR):

Mersi mult Bosswinking