| MasterOfShadown a întrebat:

Am o placa video Asus R9 270x 2Gb.
Am cumparat-o de vreo 4 luni merge perfect, dar acum cand deschid calculatorl cand zice starting windows apare cu dungi, linii ca si cum ar fi crapat sau ceva de genu.
E posibil sa fie din cauza ca placa video nu mai are pasta sau ceva? Mie asa mi-a spus cineva.

Răspuns Câştigător
| StochitaCatalin a răspuns:

Posibil sa aiba overclock pe ea si de aia apar artefactele, reinstaleaza driverul si vezi daca mai face asa.

1 răspuns:
| Crainstorm20 a răspuns:

Se poate din cauza supra incalzirii sau artefacte sau Windows-ul
Poate cumperi alta sursa big grin Funda?