| XxRMRJoKeRu29xX a întrebat:

Am si eu o intrebare Ipad with retina display inseamna Ipad 4 sau 3? dau

Răspuns Câştigător
| cristianox10 a răspuns:

Deci este ipad 4 funda?

7 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Teoretic ar fi al 4-lea. iPad 3 este asa numitul "the new iPad", adica acesta.
http://laptopnews.ro/the-new-ipad-primele-impresii.html

| cristianox10 a răspuns:

Retina display are doar ipad4 daca nu ma crezi uitate si tu aici
http://www.pcadvisor.co.uk/......on-review/

| Thompson55 a răspuns:

Iti spun eu sigur Ipad 3 si 4 au retina display.100%

| amandagael a răspuns:

Salut! Toate produsele de la Apple au retinalaughingDoar Iphonu 3 si 3g nu au retina. iPad 2 si 3 auu retina. iPad 4 inca nu exista.happy

| cristianox10 a răspuns (pentru amandagael):

Ba daca nu stii mai bine taci

| Gabitzuu1233UL a răspuns (pentru amandagael):

Ai dreptate cristianox10 nu te baga daca nu stilaughing iphone 4, 4s, 5, ipad 3, 4 si macbook pro retina 13inch si 15inch au retina nu si ipad 2

| cristianox10 a răspuns (pentru Gabitzuu1233UL):

Ba taci ca habar nu ai despre ce vb