| hypentakill a întrebat:

Samsung Galaxy Tab Pro 8.4 vs. iPad mini with Retina Display, care este mai bun? Și de ce.

Răspuns Câştigător
| TeddySykes a răspuns:

Dupa parerea mea este Samsung Galaxy Tab Pro 8.4. pentru. ca are MICRO SD, APLICATII MULTE, OPTIUNI, SI GARANTIE 2 ANI ASIGURAT :3

2 răspunsuri:
| atomescu a răspuns:

Cu toate ca Samsung-ul este mai ieftin eu iti recomand iPad mini. Il gasesti redus aici: http://bit.ly/1g2DY3N

Totusi... ele sunt cam la fel la capitolul performanta insa din cauza sistemul de operare mult mai stabil de la Apple... balanta se inclina spre iPad.

| hypentakill explică (pentru atomescu):

Da dar iPad-ul nu are card microSD.