| Nastasă_Lucian_1993 a întrebat:

Am un laptop cu windows 10 si nu imi merge startmenu! Ce pot sa ii fac ca sa rezolv problema...M-am uitat si pe Youtube la tutoriale si am facut fiecare pas dar nu a mers?

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Problema e sistemul de operare.Această problemă am întâlnit-o în special la calculatoarele ce vin cu Windows preinstalate din fabrică; așa de bine instalat încât a trebuit resoftat calculatoarul, ceea ce-ți recomand și ție să faci.Resoftare curată nu recovery și problema se va rezolva.Succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-am facut un videoclip ca sa intelegi mai bine. Am intampinat si eu aceeas prolema si am rezolvat-o exact cum vezi in videoclip. Rulez tot win 10.

http://malaxor.simplesite.com/431718583

| TudyCFR a răspuns:

Nici daca dai pe butonul de pe tastatura nu iti merge bara de start? si daca merge asa dai click dreapta pe ea si dupa intri la setari si rezolvi de acolo. Daca nici asa nu merge atunci a intervenit ceva problema la Windows.

| MarianVio a răspuns:

Incearca asta http://aka.ms/diag_StartMenu si imi dai un raspuns. Bafta!