| Apreotesei_Andrei_1995 a întrebat:

Am un telefon LG optimus l5. de curand i-am facut root a minstalat o aplicatie pe nume chainfire 3d sau ceva de genu de pe google play si am intrat in ea am dat sa intre in mod recovery. sa stins telefonul si a reponit si imi apare emblema LG si ramane tot asa

Răspuns Câştigător
| BogdanGl a răspuns:

Pai daca nu intra in sistemul de operare inseamna ca este Boot loop. Ca sa iei un tutorial cum sa scapi de el intra pe linkul de aici: http://www.youtube.com/watch?v=pJnoiMTw5cY

Funda?

| Apreotesei_Andrei_1995 explică (pentru BogdanGl):

Mersi frate nu mi-a fost in sine folositor clipul dar am vazut alt clip care m-a ajutat "_"

1 răspuns: