| Pufi1999 a întrebat:

Aplicatiile si temele din magazinul web Chrome sunt gratis pentru utilizatorii de Google Chrome?

Răspuns Câştigător
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Doar utilizatorii de Google Chrome le pot utiliza. Si da, toate extensiile, aplicatiile si temele pe care le gasesti in Chrome Web Store sunt gratuite. Cel putin n-am intalnit nici una cu bani pana acum.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine a zis asta? Sunt si gratis si care costa. Daca nu ai avea Chrome nu ca ar costa, dar nu ar merge.

| Pufi1999 explică (pentru anonim_4396):

Dar cum imi dau seama care costa si care nu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Pufi1999):

Cand dai click acolo sau scrie pe-undeva, iti scrie ca te costa sau e gratis.

| guardian18angel a răspuns:

Eu am adaugat orice am vrut de-acolo fara sa-mi ia bani happy am mai multe aplicatii folositoare de la chrome.

Incearca, dar in cel mai rau caz, gasesti si pe alte site-uri aplicatii pentru google chrome, doar sa ai grija la virusi.